RU UA

Про компанію

Компанія «Національний Центр Фінансування» є засновником найбільшої партнерської мережі, що надає допомогу населенню в отриманні кредитів у банках України).

Центральні представництва Національного Центру Фінансування знаходяться в м. Києві та Одесі.

Партнерська мережа відділень в Україні охоплює всі регіони країни і нараховує понад 70 офісів.

 

У партнерську мережу «Національного Центру Фінансування» входить більше 25 юридичних осіб і приватних підприємців, які працюють у сфері кредитного брокериджу починаючи з 2005 р.

МИ - КРЕДИТНЕ АГЕНТСТВО № 1 В УКРАЇНІ

 

Основним напрямком діяльності партнерської мережі «Національного Центру Фінансування» на даний момент є сприяння Клієнтам в оформленні споживчих кредитів в банках-партнерах (кредити готівкою, кредитні картки, експрес-кредиту на картку, авто, іпотека).

У компаніях партнерської мережі працюють висококваліфіковані співробітники, які мають значний досвід банківської роботи з наступних напрямків: залучення клієнтів, продаж банківських продуктів, кредитування, ризик-менеджмент.

 

У керівництві Національного Центру Фінансування працюють фахівці рівня: заступник голови правління, директор кредитного департаменту, директор відділу кредитування банку.

 

 

 

Партнерська мережа Національного Центру Фінансування співпрацює з більш ніж 20 банками і фінансовими організаціями по всій Україні.

 

Компанія Національний Центр Фінансування є офіційним членом Українського Бюро Кредитних Історій і самостійно перевіряє кредитну історію своїх клієнтів.

Більше 70 відділень. Національний Центр Фінансування працює від Львова до Харкова, від Чернігова до Херсона.

Більше 100 співробітників. У НЦФ працюють тільки успішні кредитні фахівці, рівень доходу яких на порядок вище, ніж у банках.

Понад 12 років на ринку. Національний Центр Фінансування працює на українському ринку кредитного брокериджу з 2005 року.

Більше 20 банків - партнерів. НЦФ працює з банками, які на даний момент дійсно видають кредити.

2005-2017 «Национальный Центр Финансирования»
Все права защищены.

Україна, м. Київ, вул. Льва Толстого, 6а
(044) 360 - 14 - 17
info@ncf.org.ua